A2230 NEW OPAL WHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2230 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1405kg |
| Block | A2230 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 565kg |